Пошук MMSI номера судна

В інтернеті є безліч сайтів, які дозволяють знайти MMSI судна за назвою. До найнадійнішим ресурсів можна віднести ITU і Inmarsat. Ви можете перейти за цим посиланням або скористатися формою внизу цієї сторінки.

Перейти до онлайн карти

Чи потрібен мені MMSI номер для пошуку позиції судна?

Ні, ви можете знайти судно на карті АІС за назвою, MMSI номер для цього не потрібен.

Однак, якщо ви часто шукаєте одне і те ж судно, пропонуємо невеликий лайфхак - знаючи MMSI судна, можна швидко знайти його позицію, підставивши MMSI номер в адресний рядок браузера в такому форматі: https://www.ships.com.ua/uk/?mmsi=НОМЕР

Припустимо, ви часто моніторите судно Maersk Varna на нашому сайті. Використовуючи форму нижче, ви дізналися MMSI номер Maersk Varna: 564822000. Тепер, щоб дізнатися де знаходиться судно в даний момент, ви можете скористатися прямим посиланням https://www.ships.com.ua/uk/?mmsi=564822000 і на карті відразу буде відображено судно Maersk Varna.

Таким чином, вам більше не доведеться шукати судно за назвою при кожному відвідуванні сайту Ships.com.ua - просто збережіть отримане посилання в закладках браузера для подальшого використання.

Важливо: посилання повинна бути без пробілів і розділових знаків, а MMSI номер складається з 9 цифр.

Форма пошуку MMSI

Введіть назву судна в поле Ship Name і натисніть Submit Query (або натисніть клавішу Введення на клавіатурі). Якщо назва введено коректно, в списку Ship Station List з'явиться рядок з деталями судна.

Джерело: ITU